Home
 

Dzieciaki Uskrzydlone książeczkami!

SAM_3860

W miniony czwartek – 9 kwietnia prezes fundacji, Iwona Nawrot, odwiedziła w Katowicach Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno – Rehabilitacyjne. W ramach podsumowania akcji społecznej – zbierania książek dla dzieci z Fundacji Centrum UskrzydlijDzieciaki.pl wręczyła Dyplom Uznania inicjatorom przedsięwzięcia.

Akcja ta odbyła się w ramach ogólnopolskiego projektu „Cała Polska czyta Dzieciom”

 

DYPLOM UZNANIA

W imieniu wychowanków z Centrum Uskrzydlij Dzieciaki.pl w Chorzowie składam serdeczne podziękowania oraz wyrazy głębokiego uznania dla Przedszkola Edukacyjno – Rehabilitacyjnego w Katowicach za społeczną inicjatywę – zorganizowanie akcji zbierania książeczek i kolorowanek w ramach projektu „Cała Polska czyta dzieciom” w dniach 02 – 13.03.2015 dla dzieci z Chorzowa.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom, a przede wszystkim kadrze pedagogicznej za propagowanie kultury żywego słowa poprzez kontakt z „pierwszą” książeczką dla najmłodszych.

Wszystkie ofiarowane nam książeczki i kolorowanki zostały przekazane dzieciom z Centrum Uskrzydlania w okresie Świąt Wielkanocnych w ramach niespodzianki świątecznej.

Ten piękny cel sprawił ogromną radość wszystkim dzieciom, a zwłaszcza tym zaniedbanym środowiskowo, które niestety na co dzień mają ograniczony dostęp do kultury słowa i literatury dla dzieci.

Prezes Fundacji – Iwona Nawrot

SERDECZNIE DZĘKUJEMY 🙂