Home
 

BUDUJMY RAZEM…

Zapraszam Wszystkich, którym leży na sercu Dobro dzieci i młodzieży, do włączenia się w akcję remontową na rzecz Fundacji CUD w Chorzowie przy ul Gwareckiej 4/2.

Budujemy razem nowe wyjątkowe miejsce dla dzieci i młodzieży:

–> Centrum Uskrzydlania Dzieciaków <–  Dołącz do nas!

Do tej pory wszystko dzieje się dzięki całkowicie bezinteresownemu i społecznemu zaangażowaniu wielu życzliwych ludzi. W dzisiejszych czasach to prawdziwy CUD,  bo niestety nie wszystkich stać na tak wielkie poświęcenie – czasu, pieniędzy i osobistego zaangażowania… Cieszy nas jednak fakt, że są jeszcze tacy ludzie, którzy potrafią zrezygnować z własnych interesów na rzecz innych bardziej potrzebujących…

Co do tej pory się wydarzyło w ramach prac remontowych:

– Otrzymaliśmy od Firmy TYTAN Professional wszystkie farby kleje zaprawy i większość niezbędnych materiałów budowlanych.

– Od firmy KAN Therm – materiały do montażu instalacji Centralnego Ogrzewania

– Ogromnego wsparcia udzielił nam PROJEKT S.C., I. Grajper, K. Ścieranka – wykonując projekt instalacji wodnokanalizacyjnej

Tu szczególne podziękowania dla:

– Pana dr inż. Grzegorza Ścieranka oraz Pani mgr inż. arch – Pauliny Staruń z Firmy SPOINT ARCHITEKTURA a także Pani mgr arch. Anny Głodek – za projekty i aranżacje wyglądu naszego nowego Centrum.

– W akcji remontowej czynny udział biorą najlepsi fachowcy ze STOWARZYSZENIA GLAZURNIKÓW I SPECJALISTÓW ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

– Pan Radosław Saramak oraz Mariusz Pilarski, którzy reprezentują także głównego sponsora TYTAN Professional. Pomagają też kibice Ruchu Chorzów i uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych z Chorzowa.

Nie możemy tu pominąć wsparcia finansowego, które wielu anonimowych darczyńców przekazuje na nasz remont. Za zebrane środki zakupiliśmy zewnętrzne drzwi wejściowe.

Serdecznie Dziękujemy za Waszą solidną pomoc  🙂

Apelujemy teraz do firm, sponsorów i indywidualnych darczyńców, gotowych pomóc nam w remoncie na kolejnym jego etapie.

– Potrzebujemy teraz pilnie materiałów do instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, a także oświetlenia, płyt regipsowych, sufitowych, wykładzin, drzwi wewnętrznych, wyposażenia do łazienek z dwiema toaletami i prysznicem.

Dołączcie do nas – wspólnie razem stwórzmy wyjątkowe miejsce dla dzieci i młodzieży.

Wierzymy, że się uda i że kolejne CUD-a będą się działy – dzięki Wam 🙂

<><